European Cycling Challenge 2016 – zbieraj kilometry rowerem dla Warszawy

ECC 2016

Od 1 do 31 maja trwa europejska rywalizacja stolic o nakręcenie rowerem jak największej liczby kilometrów. European Cycling Challenge jest promowana w naszym kraju przez wszelkie grupy rowerowe, także te nieformalne.  Zapaleni rowerzyści jak i ci niedzielni łączą siły dla wspólnej zabawy i integracji.

W Warszawie inicjatywa jest promowana m.in. przez Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej poprzez wydarzenie na Facebooku.

Warszawa bierze udział w tej inicjatywie po raz trzeci. 2 lata temu zajęliśmy 1 miejsce w Europie i dzięki temu Prezydent Warszawy p. Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała na rowerowe inwestycje w Warszawie dodatkowy milion złotych! Rok temu zajęliśmy 3 miejsce za Wrocławiem i zwycięzcami z Gdańska.

Jak włączyć się do akcji?

Należy zarejestrować się poprzez stronę internetową:

http://cyclingchallenge.eu/pl

Dołączcie do zespołu naszego miasta wybierając Warszawę, a następnie sub-grupę Bemowo. Dla pewności poprzez stronę wejdźcie w My Challenges i sprawdźcie czy w Other zostało ustawione Bemowo.

Na swój telefon pobierzcie aplikację Cycling365 i włączajcie ją za każdym razem jak wsiadacie na rower gdy Wasza podróż zastąpi silnikowy środek transportu.

Czy w tym roku uda nam się stanąć na podium? Wszystko zależy od tego ile wykręcimy! 🙂

Do zobaczenia na drodze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *